O mnie

Cześć, mam na imię Paweł
 
Nigdy nie myślałem, że zostanę fotografem. Zaczęło się niewinnie – kupiłem pierwszy aparat firmy Canon, który zaczął towarzyszyć mi na każdym kroku: u rodziny, u znajomych, podczas górskich wędrówek. W pewnym momencie odkryłem, że fotografia stała się moją pasją, celem i sposobem na życie.
 
Jestem człowiekiem szczęśliwym, mam wspaniałą żonę i córkę. Robię w życiu to, co kocham. Pragnę towarzyszyć ludziom w szczególnych momentach ich życia, obserwować oraz uwieczniać chwile ich radości i wzruszeń. Zdjęcia ślubne to najtrwalsza pamiątka po uroczystości, która sprawia, iż emocje towarzyszące podczas tych wyjątkowych chwil pozostaną wiecznie żywe.
 
Nie ukończyłem żadnej szkoły fotograficznej, jestem samoukiem. Nie uważam tego za słabość. Mimo to staram się rozwijać i podnosić swoje umiejętności poprzez uczęszczanie na różnorodne kursy oraz szkolenia. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, przez co Twoje, lub Wasze zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne.
 
Używam tylko profesjonalnego systemu marki Canon – sprzętu z najwyższej półki, który gwarantuje wykonanie zdjęć na najwyższym poziomie.
 
Ukończyłem kurs zorganizowany przez Diecezjalną Komisję ds. Liturgii, dzięki czemu mam niezbędne doświadczenie i możliwość przeprowadzania profesjonalnych zdjęć ślubnych wewnątrz kościołów i wszelkich budynków sakralnych.

 

Pracuję na:

Canon EOS 6D
Canon EOS 6D (zapas)
Canon 16-35mm f/4L
Canon 24-70mm f/2.8L
Canon 35mm f/1.4L
Canon 50mm f/1.4
Canon 85mm f/1.2L
Canon 135mm f/2L
Speedlite 580 EX II
Speedlite 430 EX II